Nevynechejte oplocení

Většina lidí je po práci mezi lidmi unavená a spíš hledá trochu soukromí, hovory s dotěrnými sousedy a zkoumavé pohledy kolemjdoucích je většinou spíš obtěžují. Proto jsou velmi moderní plné a na první pohled nedobytné ploty. Což o to, hodil by se takový plot, ale jak to bude vypadat? Nechci bydlet jako za vězeňskou zdí. Toho se bát nemusíte, protože betonové ploty jsou konstruovány s ohledem na design.

Funkční i designové

Betonový plot může mít různé dekory, stačí si vybrat ten pravý, který se bude hodit k vašemu domu. Nezáleží na tom, zda dům stojí na vsi, na periferii, nebo v centru města, betonový plot se bude hodit ke každému typu obydlí. Betonový plot je vyroben z kvalitní betonové směsi, která zajišťuje odolnost a dlouhou životnost bez nutnosti údržby. Díky tomu, že je plot plný, můžete si být jisti tím, že vás ochrání před nezvanými návštěvníky a zajistí vám dostatečné soukromí. Budete se moci v klidu opalovat i koupat v bazénu, děti si budou bezstarostně hrát na zahradě, budete mít pod dohledem i domácí mazlíčky s pocitem jistoty, že jsou všichni v pořádku a v bezpečí. Vybírat můžete dekorbarvuvýšku i tvar zakončení. Mezi nejoblíbenější dekory patří štípaný kámen, který výborně doplní vzhled vaší zahrady, skládaný kámen se zase skvěle hodí k rustikálnímu i modernímu domu, vybrat si můžete také cihličky.

Záleží jen na vás, zda bude plot jednostranný nebo oboustranný. Jakmile máte vybraný dekor, přidejte barvu a tvaru zakončení. Výsledný plot může být rovný, do oblouku, s okrasnou mřížkou. Novinkou jsou dřevěné latě, kterými můžete plot zakončit, aby vypadal opticky odlehčeně a zajímavě. Nevíte si rady s výběrem, nebo potřebujete poradit? Prohlédněte si galerii hotových realizací firmy Kulkabex, s.r.o., která se specializuje již dlouhá léta na montáž betonového oplocení, vyzkoušet si můžete také on-line konfigurátor, nebo navštívit vzorkovou prodejnu.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *