Operační systém zdarma již jen do 29.7.2016

operační systém Windows 10 zdarma

Při koupi nového počítače, nebo notebooku se připravte na to, že v rámci nakupované ceny je také originální licence pro Windows, která se pohybuje v řádech tisíců korun. Momentálně se objevila zajímavá možnost jak ušetřit při koupi počítače a operačního systému Windows.

Jak získat operační systém zdarma ?

Na webu LevnaPc.cz nabízí možnost zakoupení repasovaných značkových počítačů. Jedná se o zajímavou možností jak na výhodný nákup takové elektroniky. Samozřejmě se jedná o kvalitní značkové notebooky, které jsou veřejně známé a prodávané v ostatních obchodech s elektrem. Nicméně fígl je v tom, že při zakoupení těchto počítačů získáte nejenom kvalitní stroj za velmi nízkou cenu, ale také originální licenci Windows 7, kterou je možné bezplatně a zdarma aktualizovat na verzi Windows 10.

Ceny takových repasovaných počítačů se pohybují okolo 3000 Kč, což je o trochu víc než když si koupíte samostatnou licenci pro Windows. Tímto způsobem by se dalo říct, že získáte licenci Windows zdarma a můžete tak výrazně ušetřit.

Velkou výhodou je, že toto repasované zboží nabízí se zárukou, nemusíte se tedy bát, že se vám počítač pokazí a nebudete to mít kde reklamovat, případně opravit.

[alert-announce]Dejte si pozor, abyste nepromeškali tuto zajímavou akci, jelikož akce končí 29.7.2016, budete si muset pospíšit. Pokud zvažujete nákup počítače a chcete výrazně ušetřit, toto je pro vás vhodná možnost.[/alert-announce]

Závěrem

Věříme, že jsme vám tímto článkem předali zajímavou informaci jak ušetřit při nákupu počítače a získat operační systém Windows 10 zdarma. Na závěr musím zdůraznit, že nákupem repasované elektroniky neuděláte chybu, velkou výhodou je, že obdržíte výše zmíněnou záruku. Pokud máte nějaké dotazy a přípomínky k tomuto tématu, neváhejte nám napsat do komentářů níže. Pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *