Pronájem vybavených kanceláří Praha 3 – Flora

Pronájem vybavených kanceláří Praha 3 - Flora

Potřebujete si pronajmout plně zařízenou reprezentativní kancelář? Pronájem kanceláří Praha 3 vám přináší možnost využívat plně vybavené kanceláře v Atriu Flora. Najdete zde více než 30 kanceláří se špičkovým vybavením, které mají terasu, jež všechny nadchne svým prostorem. Vaši klienti i zákazníci se mohou kochat malebným výhledem na Prahu. Kanceláře jsou za příznivé ceny, i přes svůj luxusní ráz.

Pronájem kanceláří je v multifunkčním centru Flora Atrium, které je nedaleko centra města, s dobrou dopravní dostupností a samozřejmostí je i garážové stání pro více než 700 vozů.

Sídlo firmy na skvělé adrese

Centrum Atrium Flora propojuje nákupní pasáž a kancelářské prostory, do kterých lze umístit sídlo firmy Praha 3. K dispozici je přes 1000 m2 kancelářských prostor se špičkovým vybavením. Díky nejrůznějším velikostem kanceláří zde najdou zázemí jak zavedené mezinárodní společnosti, tak start-upy a začínající podnikatelé.

Prostory jsou ve vysoce atraktivním architektonickém designu, s vlastní recepcí, zasedací místností, kuchyňkou, relax zónou, dále jsou zde pro vaše sídlo společnosti i kancelář k dispozici copy centrum, klimatizovaná serverovna, ve které nechybí nejnovější technologie. Každá kancelář je vybavena zátěžovým kobercem a nejmodernějším kancelářským nábytkem.

Do centra Atrium se dostanete všemi dopravními prostředky, v okolí je celá řada restaurací a kaváren, kde můžete pořádat rovněž pracovní obědy či schůzky. Atrium Flora Office centrum je nově otevřené a pro své klienty nabízí ty nejlepší služby. Kancelář si můžete pronajmout na jeden den, na pár měsíců i na několik let dopředu. Stejně tak si lze vybrat kancelář pro jednu osobu nebo velká open space řešení pro korporace a mezinárodní firmy.

Závěrem

Pokud máte nějaké dotazy k tomuto tématu, neváhejte se zeptat v diskuzi níže. Odpovíme vám, co nejrychleji to bude možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *