Originální způsob oslavy

Ohňostroj je bezesporu tím prvním, co si člověk vybaví, když se řekne Silvestr. Už si zřejmě jen těžko dokážete představit oslavy příchodu nového roku bez všudypřítomných barevných světýlek na noční obloze. Ohňostroje jsou v dnešní době čím dál více oblíbené, a tak není divu, že se postupně staly atrakcí i na dalších oslavách či životních událostech.

Ohňostroje pro každou příležitost

Ohňostroj je čím dál častěji součástí narozeninových oslav, firemních večírků i svateb. Mezi nejoblíbenější pyrotechniku patří v současné době baterie výmetnic. Po zapálení knotu dochází k postupnému vystřelování pouzder, která následně ve výšce explodují a vytvoří tak barevný obrazec na obloze. Doslova klasikou jsou již tradiční petardy. Ty však vytvářejí pouze zvukový efekt.

Pokud se necítíte na to připravit si a odpálit ohňostroj sami, existují také velmi populární ohňostroje na míru. Jsou to v podstatě již hotové sestavy, které jsou sestaveny podle toho, jak si zvolíte. Stačí si jen vybrat požadované efekty. Vše dostanete již připravené k odpálení. Celá podívaná trvá většinou několik minut, opět však vše záleží na vašich finančních možnostech. Jestliže máte s odpalováním pyrotechniky již zkušenosti, můžete si troufnout i na takové kousky, jakými jsou kulové pumy.

Další nezbytnosti na oslavu

Na každou narozeninovou i jinou oslavu bezesporu patří konfety. Různobarevné papírky dokážou během chvilky vyčarovat tu správnou slavící náladu. S vystřelovacími konfetami si užijete spoustu zábavy vy i všichni účastníci oslavy. Není problém vybrat konfety sladěné do barvy celé oslavy. Stejně tak můžete zvolit konfety například ve tvaru srdce. Velmi oblíbené jsou také takzvané římské svíce. Po zapálení dochází k postupnému vystřelování barevných světlic. Díky jejich snadnému a bezpečnému použití nechybí téměř na žádné párty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *