Platební terminály Dotypay vám pomohou ke spokojenému podnikání

Malí i větší podnikatelé nebo firmy potřebují často ke své činnosti platební terminál. Tam, kde zatím chybí, berou tuto skutečnost zákazníci většinou jako nevýhodu, nepohodlí pro své placení a „zabrzdění“ firmy v čase.

Pokud potřebujete nebo chcete kvůli zákazníkům začít používat platební terminál, využít můžete platební terminály Dotypay. Získat je můžete na 6 měsíců zcela ZDARMA.

Přednosti platebního terminálu Dotypay

Předností mají platební terminály Dotypay hned několik. Nejvíce se vám bude líbit asi zvýšení obratu. Je to tak. Společnosti a živnostníci, kteří přijímají bezhotovostní platby, zaznamenali zvýšení obratu o 24 – 27 % ve srovnání s časy, kdy přijímali jen hotovostní platby. Budete napřed před konkurencí, protože umožníte svým klientům, aby platili kartou, mobilním telefonem nebo chytrými hodinkami. Abyste přešli na platební terminály, nemusíte měnit banku, pronájem platebního získáte zdarma, stejně jako doručení a aktivaci včetně případného propojení s Dotykačkou.

Jistě oceníte i flexibilitu, kterou zajišťuje přenosnost platebního terminálu. Také je podporována funkce mobilní číselník. Hravě zvládnete zákazníka obsloužit a umožnit mu zaplatit na zahrádce, v prodejně, na stánku i při rozvozu zboží, tedy kdekoli. Neocenitelná je pak bezpečnost, eliminujete možnost ztráty hotovosti nebo příjmu falešných bankovek.

Projekt Česko platí kartou

Díky tomu, že probíhá projekt: Česko platí kartou, můžete získat platební terminál na 6 měsíců bez poplatků za pořízení i provedené transakce. Dotykačka vám pomůže s jeho obstaráním i správným nastavením. Abyste měli na tuto akci nárok, stačí být OSVČ nebo firma v soukromém či neziskovém sektoru či ve státní správě. Je také potřeba splnit podmínku, že jste v posledních 12 měsících neakceptovali platby kartou. Čekají vás zdarma transakce do obratu 50 000 Kč za měsíc. Po 6 měsících používání platebních terminálů budete platit 0,99 % z transakce, přičemž transakční poplatek činí měsíčně minimálně 350 Kč.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *