Plesové a svatební šaty vyberte dle svých předností

Svatba a ples jsou mimořádné společenské události a je potřeba se na ně řádně připravit. Výběr šatů není žádná maličkost a je proto vhodné věnovat správné volbě čas.

Jaké si vybrat svatební šaty

Snad každá z nás si už jako malá holčička představovala, jak si oblékne krásné bílé šaty a vezme si urostlého prince. I v dospělosti chceme být všechny ta nejkrásnější nevěsta pro svého prince. Proto když vybíráte svatební šaty, je potřeba si dopřát dostatek času. Trendem jsou odvážné a zajímavě geometricky střižené róby, které mají jasné linie a naopak bohaté, vzdušné róby jako pro princezny. Hodí se pro nevěsty, které chtějí svatbu moderní. Bílá je stále v kurzu, ale v módě jsou i odstíny lila, v odstínech stříbrné, šedé i zlaté. Oblíbené materiály jsou šifon, satén a krajka.

Zajímavé jsou šaty s hlubokým výstřihem na zádech a do módy se vrací také retro styl, kdy si můžete vybrat celokrajkové šaty. Svatební šaty Praha vám poskytnou šaty, které vám budou perfektně sedět. Znáte datum svatby? Je ten správný čas vyrazit do salonu pro vysněné šaty.

Jak si vybrat plesové šaty

Další událostí na kterou je potřeba se připravit je ples. Plesové šaty rovněž vybírejte s předstihem. Chodíte-li na ples výjimečně, zvolte si zajímavé šaty nepodléhající módním trendům. Vhodný model si vyberte s ohledem na svůj typ postavy, nekupujte si menší šaty s tím, že do nich zhubnete. Šaty snadno zdůrazní vaše přednosti a důmyslně umí zakrýt nedostatky. Oblíbené jsou v posledních dvou letech plesové róby s rukávy. Hodí se pro ženy štíhlé i pro s kilogramy navíc, ale i pro různé věkové kategorie. Zapomeňte na neskladné sukně s obručí, které již dávno vyšly z módy. Jistě nechcete na plese působit jako dort. Vyberte si splývavé šaty s rozevlátou sukní. Naprostou klasikou jsou černé šaty z hedvábí nebo šifonu, které by měly být základem každého šatníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *