Podpora a produkty pro finanční poradce na jednom místě

Také patříte k těm, kdo se živí finančním poradenstvím, a svým klientům chcete přinášet produkty, se kterými budou spokojeni, ať už se jedná o hypotéku na bydlení, pojištění domácnosti nebo jiných potřebných činností a věcí či mnohé jiné? V tom případě vám přijde ku prospěchu partner, který vám bude vždy nápomocný, poradí vám, když bude potřeba, získáte do něj zajímavé provize a bude pečovat o vás stejně tak, jako sám o sebe.

Seznamte se s Brokerpool

Již od roku 2001 u nás funguje společnost Broker Trust, která funguje jako brokerpool neboli servisní organizace pro finanční poradce a zprostředkovatele. Je u nás tou největší a nejrychleji rostoucí organizací tohoto typu. Kvalitní zázemí finanční poradcům i finančním společnostem, které čítá již více než 2 000 aktivních poradců, zajišťuje jejích více než 100 profesionálů. V nabídce má téměř 500 finančních produktů, což je skvělá plocha, která pokryje kompletní finanční potřeby malých i velkých klientů. Jak na brokerpool každoročně zjišťuje mnoho jednotlivců, ale i bank, pojišťoven, investičních společností a dalších.

Dělat můžete vše po svém

Spojíte-li se s Broker Trust a využijete poradenství brokerpool, vaše poradenství si budete moci řídit tak, jak uznáte za vhodné. Budete moci bez omezení „jet“ podle svých zásad, hodnot, proměňovat ve skutečnost své vize. Sami sobě budete nadále svým šéfem, brokerpool vám bude dělat silného partnera na vaší cestě.

Budete moci vybírat pro své klienty z nabídky téměř 500-ti finančních produktů dle svého uznání, aniž by vás kdokoli ovlivňoval. Nebudete vázání výkonem, sbíráním bodů ani jednotek. Broker Trust společnosti nejde o to, co máte na začátku, s čím do podnikání vstupujete, nejde o to, kolik aktuálně vyděláváte, podstatou je, aby se vám dařilo do budoucna, vytvářeli jste co nejlepší hodnotu. A k tomu vám pomůže s tím, že firma i klientský kmen, který si vybudujete, je váš.

Zkuste se více informovat o možnostech brokerpoolu. Uvidíte, že vás tento servis zaujme a budete jej rádi využívat, stejně jako spousta jiných spokojených finančních poradců i finančních organizací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *