Potisk reklamních předmětů zvládnete i sami. Můžete tak značně ušetřit

Každá společnost chce svým klientům, obchodním partnerům alespoň občas věnovat předměty, které budou opatřeny jejich logem, kontakty, obrázky spojenými s její činností… A zároveň každá společnost hledá možnosti, jak ušetřit, kde se dá. A způsobem, jak snížit roční náklady, je i pořízení si zařízení, které vám umožní potisknout si libovolné předměty ve vlastní režii. Nebudete se muset obracet na firmy, které se potiskem zabývají, vše zvládnete svépomocí za zlomek ceny.

Skvělé a jednoduché termolisy na potisk

Možná už jste o termolisech na potisk slyšeli, možná jste se sami viděli při činnosti, ale báli jste se jej koupit do své firmy. To je ale škoda. Termolisy na potisk jsou většinou multifunkční lisy, které jsou navrženy pro potisk různých předmětů rozdílných tvarů, z rozmanitých materiálů. Kupříkladu tepelný 3D lis VACUUM lis pro sublimační potisk. Jde o multifunkční lis, kterým zvládnete potisknout hrnky, kryty mobilních telefonů, pouzder na tablety, kamenné desky, talíře, přívěšky a další, to vše sublimační metodou.

Funguje na principu vakua, kdy výkonný odsávač zajistí úplný odvod vzduchu ze zařízení. Vakuum přitiskne přes tepelně odolný silikon předmět, který chcete potisknout k podložce. Práci vykonávají dvě topné desky, u nichž je možné volit činnost jedné, nebo obou najednou. Ty zajišťují stabilní teplotu. Lis zvládne provést více potisků na předmětech různého tvaru ve stejné chvíli. Potisknout můžete kromě výše uvedených předmětů i dlaždice, žulu, skleněné rámečky, hodiny, puzzle…

Hodit se vám bude i řezací plotr

Pro kompletní potisk předmětů využijete i výkonné řezací plotry. Volit můžete ze třech typů: řezací plotr, kreslící plotr nebo řezací a kreslící plotr. Plotr všeobecně pomůže tam, kde si obyčejná tiskárna neví rady. Díky němu zhotovíte komplikované výtisky, které mohou mít rozlišný povrch, vzory i výřezy.

Vše, co pro potisk předmětů budete potřebovat, najdete na stránkách termolisy.cz. Rádi vám zde poradí, zodpoví všechny dotazy a dodají zboží, se kterým budete zajisté spokojeni. A spokojena bude díky úspoře peněz i vaše společnost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *