Rekvalifikační kurzy účetnictví se dají absolvovat i v Jihlavě

 

Čím větší město, tím větší možnosti vzdělávání a zaměstnání. Jihlava však nezaostává a podobně jako Praha, Brno či jiná česká velkoměsta nabízí spoustu možností. Pokud se chcete v kariéře někam posunout, nabízí se například rekvalifikační kurzy účetnictví.

Účetnictví je obor, který byl, je a vždy bude zapotřebí. Stanete-li se schopnou účetní či účetním, budete mít na výběr, zda se necháte zaměstnat, nebo budete pracovat sami na sebe. Můžete pracovat jako účetní pro velkou účetní firmu, pro jednoho konkrétního klienta, případně jako OSVČ poskytovat své služby různým společnostem. Možnosti jsou různé a jak si svůj život zařídíte, je pouze na vás.

Rekvalifikační kurzy probíhají o víkendech

Rekvalifikační kurzy účetnictví Jihlava pořádá Orange Academy. Tato škola jazyků a účetnictví působí po celé republice a moc dobře ví, že se do jejích kurzů často přihlašují pracující lidé, kteří chtějí změnit svou kariéru. Kurzy se proto vyučují výhradně o víkendech. Vyučování probíhá v sobotu a trvá od 9 do 3 hodin odpoledne. V Jihlavě k výuce slouží konferenční prostory VSM Academy na adrese Znojemská 5333/82a. Dojíždí sem lidé z celé Vysočiny, a proto se myslí i na parkování. Bezprostředně u objektu se nachází parkoviště. Hromadnou dopravou se sem dostanete autobusem 5, jeďte na zastávku Nad Jihlávkou.

Další kurzy účetnictví se otevírají v dubnu

V Jihlavě jsou aktuálně k dispozici čtyři typy kurzů:

  • Účetnictví (podvojné)
  • Účetnictví a daňová evidence
  • Mzdové účetnictví se základy personalistiky
  • Personalistika

Všechny tyto kurzy budou otevřeny v průběhu dubna a končí během června. Čeká vás 8 nebo 10 sobot strávených učením se. Co budete dělat dále, je jen na vás. Rekvalifikační kurzy lidem doopravdy otevírají cestu k lepšímu zaměstnání, vyššímu platu, novému životu. Jestli i vy máte chuť na životní restart, rovnou se do kurzu zapište. Jde to i online na webu Orange Academy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *