Saywebpage – to je tvorba webových stránek svépomocí

Chtěli byste soukromé webové stránky, nebo je potřebujete pro svoji firmu? Díky systému Saywebpage nemusíte jejich výrobu již nikomu zadávat. Hravě to zvládnete i jako laik.

Kdo si chtěl doposud vyrobit profesionálně vypadající webové stránky, musel ovládat programování, a též nebýt laikem, pokud jde o grafiku. Další možností bylo nechat si je poměrně draze vyrobit na klíč. Pokud jde o firemní stránky, tak jsme tyto ceny ještě akceptovali, ale u soukromých stránek ne. Díky Saywebpage nově náklady na pořízení webovek odpadají. Jde o intuitivní systém – webovou aplikaci, pomocí které se tvorba webových stránek stala naprosto laickou záležitostí. Stránky si vyrobíte zdarma a platíte jen malý měsíční poplatek, jenž by vás neminul v jakémkoliv případě, a který v sobě zahrnuje především webhosting.

Jak na vlastní web svépomocí?

V případě, že se rozhodně využít systém Saywebpage, je výroba vlastních webovek natolik intuitivní, že nepotřebujete ani návod. Vaše webové stránky poběží na vaší vlastní doméně. Stránky máte možnost skutečně kdykoliv upravovat. Nikoho se nedoprošujete, aby implementoval změny či něco opravil. Webová prezentace běží velice svižně. Stránky se rychle načítají a správně zobrazují na všech zařízeních – na počítači, tabletu i na telefonu. Web lze doplnit nejen vlastní grafikou, ale máte možnost využít různé předpřipravené šablony. Takto na Saywebpage vytvoříte například svatební web, pro který zde rovněž najdete velké množství šablon.

Webovky se vším všudy

Vašemu webu vytvořenému na Saywebpage nebude vůbec nic chybět. Jednoduše k textovému obsahu a obrázkům přidáte různé formuláře, ceníky, mapy, chytrou stránku s kontaktními údaji apod. Webová aplikace je ideální pro tvorbu stránek skutečně z celé řady oblastí. Ani firemní stránky středně velké společnosti nebudou vypadat na Saywebpage špatně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *