Potřebujete půjčku? Nezapomeňte si zjistit tyto informace

0
618

Také jste se dostali do finanční tísně, kterou potřebujete co nejrychleji řešit? Nezávidění hodná, ale nikoli neřešitelná záležitost. Stačí se pouze poohlédnout po té správné půjčce, jež by vám dodala potřebnou finanční injekci. Jak na to? Především důkladným porovnáváním různých produktů, jež se na trhu nacházejí. Pokud nevíte, co všechno byste měli brát při této nelehké volbě brát v potaz, jste na správné adrese. Poradíme vám, na co je nezbytné myslet.

Obsah článku

Kolik si půjčíte a jakou částku přeplatíte?

Na prvním místě by pro vás měla být celková výše přeplatku. Jedná se o rozdíl mezi částkou, kterou splatíte a půjčenou sumou. Vypočítat se hodnota přeplatku dá velmi jednoduchým způsobem. Mnozí poskytovatelé ji dokonce označují jako manipulační poplatek spojený se zprostředkováním půjčky. Budete jej znát prakticky ihned ještě před tím, než o online úvěr požádáte. Co se týká celkové konečné sumy úvěru, bývá individuální dle stanov zprostředkovatelské společnosti. Nejčastěji se jedná o částky v řádu desítek tisíc korun.

Registr dlužníků jako velký strašák

V první řadě si zjistěte, zdali vám skutečně půjčí. I když jsou nebankovní společnosti vcelku benevolentní, půjčka nemusí být za každou cenu realizována. Vždyť mnozí poskytovatelé vyžadují třeba bezdlužnost. Častou podmínkou bývá také prokázání pravidelného příjmu u zaměstnavatele, případně zisků z podnikatelské činnosti.

Ostatní charakteristiky úvěru

Z dalších důležitých věcí byste měli znát přesnou dobu splatnosti a s ní spjatý splátkový kalendář. Nezapomeňte se informovat i o případném prodloužení data splatnosti a penalizaci při včasném nezaplacení splátky.

Náš tip na půjčku

Rádi byste znali konkrétní výhodnou nebankovní půjčku? Naším tipem je Ferratum – rychlá půjčka. Vybrat si u tohoto známého poskytovatele můžete varianty Ferratum Micro, Credit a Plus.

 

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno