Provident láká na první půjčku zdarma i splátkové prázdniny

0
800

Potřebujete půjčit menší či větší obnos finančních prostředků a nedokážete se bezpečně zorientovat v nabídce poskytovatelů bankovních a nebankovních půjček? Pak pro vás máme jeden tip. Tahle půjčka nebankovní společnosti Provident s sebou totiž nese spoustu zajímavých výhod. První půjčku získáte zcela zdarma, a pokud budete mít se splácením problémy, můžete požádat o odklad splátek neboli splátkové prázdniny. Co dalšího jste o Provident půjčce nevěděli?

Obsah článku

Až 9 000 bez úroků a poplatků

Pokud jste si u společnosti Provident nikdy dříve nepůjčovali, pak využijte aktuální akce, díky níž získáte až 9 000 Kč bez úroků a jakýchkoli poplatků. Půjčku vyřídíte z pohodlí domova prostřednictvím jednoduchého online formuláře, který najdete na oficiálních webových stránkách. Do něj stačí navolit výši půjčky. Doba splatnosti je v tomto případě fixní a neměnná a činí 3 měsíce. Dalším krokem je vaše identifikace a ověření. Poskytovatele půjčky bude zajímat vaše:

  • Jméno a příjmení
  • Telefonní číslo
  • E-mailová adresa
  • Rodné číslo
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Poté přejdete k další části žádosti, kde vyplníte doplňující informace. Údaje o vaší osobě a kontakt si pro jistotu dvakrát překontrolujte. Pokud by se s vámi společnost nedokázala spojit, vaši žádost uloží k ledu. V žádosti v žádném případě nelžete ani nemlžte. Provident má, stejně jako kterákoli jiná společnost poskytující nebankovní půjčky, spoustu způsobů, jak zadané informace ověřit. Pokud zjistí jejich nepravost, opět vaši žádost zamítne.

Rychlá půjčka do 15 minut

Další výhodou půjček Provident je jeden z jejich produktů, který je známý jako rychlá půjčka. Opět o půjčku požádáte online. Jakmile vám bude schválena, podepíšete smlouvu a v tu chvíli vám budou peníze odeslány na bankovní účet. Pokud se vaše banka shoduje s bankou společnosti, peníze obdržíte během několika mála minut. V opačném případě si na jejich připsání počkáte zhruba do druhého dne.

Oblíbené splátkové prázdniny

Máte problém se splácením půjčky? Neprodleně kontaktujte věřitele a spravte jej o své aktuální situaci. Nemusíte se bát dalších komplikací, společnost Provident totiž nabízí možnost odkladu splátek – tzv. splátkových prázdnin. Na rozdíl od jiných produktů za odklad splátek neplatíte ani korunu, protože služba je součástí ceny produktu. Lze ji navíc využít také opakovaně. Jen si dejte pozor na to, že o splátkové prázdniny je potřeba požádat nejpozději čtyři dny před pravidelnou splátkou.

Tento článek vznikl za spolupráce největších srovnávačů finančních produktů půjčky.cz, úspory.cz, coolpůjčky.cz a PůjčkyHned.cz.

 

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno