Rádce zná odpovědi na vše o energetice, úsporách a ekologii

0
950

Potřebujete poradit, jak na úsporu energií, jak na chytrou domácnost nebo vás zajímá alternativní doprava? Společnost E.ON přišla s jedinečnou a hlavně bezplatnou internetovou službou E.ON Rádce, jež umí zodpovědět všechny vaše otázky.

E.ON Rádce poradí všem

E.ON rádce se zaměřuje na taková témata, jako je úspora energie, ekologická témata a další. Web obsahuje znalostní databázi ve formě článků a online živé poradenství, které je návštěvníkům k dispozici denně. Zajímají vás témata jako chytrá domácnost, ale nenašli jste potřebnou odpověď na svou otázku? Můžete zaslat svůj dotaz e-mailem, na který vám v reálném čase odpoví kvalifikovaní odborníci každý všední den od 9:00 do 16:30 hodin. V případě, že zašlete svůj dotaz o víkendu nebo mimo pracovní hodiny, bude na váš dotaz odpovězeno v následující pracovní den. Nemusíte se bát zeptat se na cokoliv, vždy dostanete přesné a obsáhlé informace.

Nejčastějším tématem, které návštěvníky zajímá, je úspora energií. V E.ON Rádce najdete odpovědi na otázky jak dosáhnout úspory energie, jakou dobu návratnosti má kondenzační plynový kotel, co je rekuperace a další. Na své si přijdou i čtenáři, které zajímá ekologie. Snadno zjistíte, jaké děláte nejčastější chyby při třídění odpadu, za co se platí ekologická daň. Veškeré online poradenství je naprosto srozumitelné, najdete zde velmi uspokojivé odpovědi. Víte například o tom, že můžete získat dotaci z programu Zelená úsporám a nebo jaké výhody skrývají chytré domácnosti?

E.ON Rádce jsou velmi přehledné stránky plné důležitých informací, které vám ušetří čas i peníze. Stačí vstoupit na webové stránky a vyhledat si téma, které vás aktuálně zajímá. Topná sezóna začíná a díky Rádci můžete ušetřit tisíce korun. Přehledný design a snadné ovládání umožní používat stránky i uživatelům, kteří si s internetem příliš nerozumí.

Rate this post

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno