Repasované pracovní stanice pro 3D modelaci v CAD / CAM – výhodná volba pro omezený rozpočet

Jednou z kategorií počítačů jsou počítače pro 3D, které umí modelaci v CAD/CAM. Pracovní stanice pro CAD/CAM ušetří práci nejednomu grafikovi, lékaři, který vytváří modely protetiky nebo architektovi na volné noze.

Protože nejde o zrovna nejlevnější řešení, je možné, pokud máte omezený rozpočet, zakoupit si počítače, které jsou repasované. Za pár korun si tak pořídíte stále kvalitní a výkonný stroj, který dokáže vše, co pro svou práci potřebujete. Je jedno, zda studujete, jste projektant nebo potřebujete počítač pro své zaměstnance. Na stránkách LevnaPc.cz najdete to, co hledáte.

Výhodou stolního počítače je, že nijak nemění svůj výkon. Mění se pouze vzhled a výrobci neustále hledají menší a tenčí řešení. Koupit si repasované počítače se vyplatí. Zaplatíte za ně pouze třetinu ceny, přesto získáte stroj s optimálním výkonem a dlouhou životností. Nemusíte díky tomu každý rok obnovovat svou techniku, zejména pokud máte firmu a přístrojů musíte zakoupit pro zaměstnance hned několik.

Stabilita a výkon pracovní stanice závisí na jejím hardware, především pak procesor. Rozhodující parametry procesoru jsou architektura, frekvence a počet jader. Důležitá část je grafická karta, která zajistí 3D aplikaci stabilitu, rovněž vysoký výkon a podporuje všechny funkce. Další součástí hardware, která hraje klíčovou roli při výběru počítače pro CAD/CAM je RAM. U ní jsou důležité hodnoty,  jako je časování či frekvence a její kapacita,která by měla být minimálně 8 GB. Je potřeba vybírat si kvalitní přístroje, jejichž součástky jsou kompatibilní a nechybí ani potřebné chlazení.

Nevíte, jak si počítač, který umí 3D modelaci v CAD/CAM vybrat? Zkušený pracovník vám poradí, sdělí vám veškeré údaje a hodnoty, které vybrané pracovní stanice a vy můžete vše vyzkoušet. Jeho pořízením investujete na několik let, proto je vhodné vybírat dle výše uvedených parametrů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *