Registrace vozidel a příprava aut na STK v roce 2016

registrace vozidel

Složitá registrace vozidel

Možná to znáte, pořídili jste si nový, nebo ojetý automobil a čeká vás první důležitý úkol zvaný registrace vozidla. V dnešní době je tento proces poměrně složitý a zdlouhavý. Nikomu se nechce běhat po úřadech a čekat fronty plné lidí. Jak se tento problém dá vyřešit ?

Nechte si vozidlo zaregistrovat a věnujte se jiným věcem

Ano, čtete dobře. Již nemusíte běhat po úřadech kvůli registrace vozidla. Objevila se velmi zajímavá služba zvaná SPZservis, která tohle vše nepříjemné udělá za vás a vy tak můžete váš ušetřený čas věnovat smysluplnějším věcem. Pomohou vám s celým procesem přihlášením vozidla. Nejprve vám pomohou sjednat povinné ručení, což je podmínka pro přidaní vašeho vozidla do registru. Dále je potřeba dodat příslušné doklady, případně plnou moc aby SPSservis mohl veškeré náležitosti za vás dořešit. Dokážou se postarat nejenom o nové registrace, ale také o :

  • Převod vozidla
  • Pomoc při ztracené SPZ
  • Ukončení leasingu
  • Při změně barvy vozidla
  • Vystavení duplikátu malého, nebo velkého technického průkazu.
  • Odvoz vozidla do zahraničí

Zjednodušená příprava na STK

Máte strach, že zapomenete na povinnou kontrolu STK ? Nevíte přesné datum a nechce se vám na to pořád myslet ? Nevadí, SPZservis se vám mohou postarat i o všechny náležitosti s STK. Stačí se pouze přihlásit do jejich databáze a oni za vás vše pohlídají. Měsíc před koncem platnosti STK vám dají vědět a poradí co dál. Dokonce v případě vašeho zájmu je možné, že za vás STK a veškeré věci spojené s STK vykonaji. Navštivte jejich webové stránky, kde se dozvíte veškeré info spolu s online registrací právě pro hlídání STK.

Závěrem

Pokud jste typ člověka, který se snaží svůj čas využít co nejefektivněji, tato služba je pro vás jako dělaná. Jak se říká čas nevrátíme, proto i úspora času může znamenat mnohdy důležitější věc než úspora financí. Pokud jste časově vytížení, toto je možnost jak získat trochu času navíc, díky této zajímavé službě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *