Ubytování v Jížních Čechách

Ubytování jindřichův hradec

Nevíte kam na volný víkend, případně na delší dovolenou ? V dnešní době se znovu vrací trend cestování po České republice, namísto trávení dovolené u moře. Pokud budete mít cestu do Jížních Čech, máme pro vás zajímavý tip na levné ubytování v Jindřichově Hradci.

Navštivte Jindřichův  Hradec

Jindřichův Hradec je velice hezké město s bohatou historií vhodnou, nejenom pro rybáře, ale také pro všechny české výletníky. Jindřichův Hradec je obklopen krásnými jihočeskými rybníky, nachází se kousek od proslulých třeboňských lázní a nedaleko od Českých Budějovic. Pokud si chcete pořádně odpočinout a zrelaxovat, tak toto je právě pro vás. Najdete zde krásný historicý zámek v rámci městské památkové rezervace, který si samozřejmě můžete projít a prohlédnout.

Pokud holdujete aktivní relaxaci, můžete s sebou vzít kola a projet se po několika cyklostezkách, navštívit místní aquapar, nebo si zahrát tenis v tenisové hale. Pokud rádi chodíte na poznávací výlety, zde je možností více než dost. Toto vše dělá z ubytování v Jindřichově Hradci velmi příjemnou a zajímavou možnost na strávení rodinné dovolené.

Levné ubytování Jindřichův Hradec

Ubytování jindřichův hradecPokud již máte cestu do Jindřichova Hradce v plánu a nevíte kde se ubytovat, máme zde pro vás jeden zajímavý tip na hezké a levné ubytování například pro celou rodinu. Ubytování Jaroš nabízí kvalitní ubytování v tiché části Jindřichova Hradce. Najdete je na okraji města směrem na Deštnou (Červená lhota).

Na výběr zde máte apartmán pro celou rodinu, nebo dvou a tří lužkové pokoje. Vybavení apartmánu zahrnuje televizi, kuchyňku na přípravu vlastních pokrmů, vlastní sociální zařízení včetně sprchy a toalet. Nechybí možnost připojení k internetu.

[alert-announce]Pokud jedete s celou rodinou je zde velká výhoda v možnosti venkovního grilování, využití venkovního bazénu, úschovny kol, nebo pergoly s vlastním krbem. Samozřejmostí je také parkoviště.[/alert-announce]

Závěrem

Věříme, že jsme vás alespoň trochu nasměrovali v otázce, kde najít levné ubytování Jindříchův Hradec  a zároveň inspirovali k cestování po našich krajinách. Pokud jste již v Jindřichově Hradci byli, podělte se s námi o vaše zážitky a zkušenosti níže v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *