Sháníte auto na dovolenou? Půjčte si ho. Bez kauce

auto na dovolenou

Chcete-li si půjčit auto na dovolenou a přátelé či rodina vám nepůjčí, přichází řešení v podobě vozu z autopůjčovny. Nejlépe z léty ověřené, která nevyžaduje vysoké kauce za zapůjčení vozu. Autopůjčovna West Car Praha je jedna z prvních v ČR, založena byla už v roce 1989  půjčuje vozy za výhodných podmínek pro firmy i soukromé osoby. Cestovat osobním vozem po ČR i v  zahraničí má své výhody.

Auto z půjčovny využijete na dovolenou i jednodenní výlet

Půjčit si auto z půjčovny může být pro mnohé z nás finančně výhodné, zejména pokud nemusíte platit drahé poplatky. Cestujete-li na dovolenou do zahraničí, vůz vás nijak neomezuje, můžete kdykoliv zastavit nebo zvolit jinou trasu cesty. Solidní autopůjčovny vám poskytnou kvalitní vůz značky Audi, BMW, Ford, Mercedes Benz, Peugeot, Renault, Škoda, Volkswagen a Volvo. Můžete si tak vybrat svou oblíbenou značku. Rovněž by vám měla dát na výběr auto s manuální i automatickou převodovkou, vozy s pohonem 4×4, případně si můžete vybrat vůz na jízdu po městě i nepřístupném horském terénu.

Autopůjčovny lze využívat nejen v období dovolených. Porouchal se vám vůz a nemáte dostatečnou hotovost na nový? Využijte nabídku zapůjčení vozu za výhodnou cenu. Podmínkou je mít více než 21 let a vlastní řidičské oprávnění a samozřejmě platný občanský průkaz. Vůz si pak můžete půjčit na krátký i dlouhodobý pronájem. Minimální doba pronájmu je zpravidla 24 hodin. Spolehlivá autopůjčovna udržuje svůj vozový park v dobré kondici tak, aby při vašich cestách nedošlo k poruchám vozu. Půjčený vůz má v ceně pojištění, povinné ručení, dálniční známku a například navigaci zdarma. Nenechávejte zapůjčení vozu až poté,co dorazíte do zahraničí. Značně se vám prodraží díky předraženému palivu, službám za příplatek či nedostatečnému pojištění vozu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *