Rychlá půjčka od Modré pyramidy pomůže s rekonstrukcí i pořízením vybavení domácnosti

Pořídili jste si nový byt či dokonce rodinný dům a chcete si ho zařídit tak, aby dokonale vystihoval vaše přání a představy? Rozhodli jste se provést rekonstrukci stávajícího obydli nebo domku zděděného po předcích? Po pořízení starší nemovitosti vám nezbývá dostatek prostředků na provedení oprav v optimálním rozsahu a nechcete dělat žádné kompromisy? Pak je tím pravým řešením půjčka.

Půjčku vybírejte pečlivě. Vyvarujte se produktů s velkou mírou rizika a vysokými úroky

V České republice dnes kromě bank a stavebních spořitelen působí i celá řada nebankovních společností. A právě nebankovní půjčky obvykle představují značné riziko. Poskytovatelé jsou totiž ochotni poskytnout půjčku téměř každému bez ohledu na jeho faktickou schopnost splácet. A ti, kteří se nechají nalákat, pak mohou relativně snadno skončit v dluhové pasti. Nabídky nebankovních půjček, s nimiž se můžete setkat na každém rohu, je proto třeba posuzovat opravdu s rozmyslem. Půjčky, na něž dosáhnete, totiž velice pravděpodobně najdete i u tradičních institucí s mnoholetou historií. Typickým příkladem je rychlá půjčka od Modré pyramidy, kterou je možné získat i bez zajištění.

Jaké výhody má rychlá půjčka Modré pyramidy?

Snadné vyřízení s minimem dokladů a potvrzení

Rychlou půjčku můžete získat opravdu během chvilky. Stačí navštívit poradenské centrum Modré pyramidy. U rychlé půjčky nepotřebujete ručitele, při splnění podmínek po vás nebude požadováno ani doložení příjmů. Stačí vám jen několik nezbytných dokladů.

Daňová úspora a vyřízení úvěru zdarma

Úvěr bude zpracován bezplatně, u úroků z úvěru navíc získáte daňové zvýhodnění.

Rozumná úroková sazba a možnost dlouhé doby splácení

Úroková sazba rychlé půjčky, kterou nabízí Modrá pyramida, je 4,99 %. Splátky lze přitom rozložit až na 20 let.

Vše si snadno spočítáte z pohodlí domova

Chcete vědět, jaké výše splátek vás u rychlé půjčky čekají? Zjistíte to během okamžiku. Nemusíte nikam volat ani dojít na pobočku; přímo na webových stránkách je pro vás připravena kalkulačka. S její pomocí snadno zjistíte vše potřebné. Stačí nastavit, kolik peněz potřebujete půjčit a jak dlouhá doba splácení vám vyhovuje.

V jakých případech rychlou půjčku oceníte?

Rychlá půjčka je určena pro ty, kdo se rozhodli nějakým způsobem upravit svůj domov. Zafinancuje zakoupení i instalaci bezpečnostních prvků, jako jsou alarmy, bezpečnostní dveře a mříže do oken. Umožní rekonstrukci bytového jádra, kuchyně i dalších místností, nové vymalování, položení podlah i realizaci půdní vestavby. A také poskytne prostředky na nové elektrospotřebiče, rozvody elektřiny, osvětlení, topná tělesa, centrální vysavač, rolety i saunu.

Modrá pyramida je spolehlivá instituce. Jejím cílem je pomáhat k dokonalému bydlení

Modrá pyramida je společnost s dlouhou tradicí, která se specializuje na spořící a úvěrové produkty spojené s bydlením. Za dobu svého fungování získala značný počet spokojených klientů, kteří právě díky Modré pyramidě dosáhli na vysněný dům nebo byt, případně ho dokonale přizpůsobili svým potřebám. Mezi její nejznámější produkty patří oblíbené stavební spoření a půjčky určené k financování nákupu nemovitostí, rekonstrukcí a dalšímu zvelebování domova.

S Modrou pyramidou zjistíte, jak si poradit v různých situacích

Spolehlivé instituce se o své klienty opravdu starají. To platí i pro ní Modrou pyramidu. Její odborníci sestavili celou užitečných rad a návodů. Ty využijete zejména v případě, kdy nevíte, jak sepsat nájemní smlouvu, jak sestavit rozpočet na rekonstrukci bytového jádra, případně jak najít byt v Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *