Samolepky na zeď – hezká, levná alternativa

Do bytu si můžete pořídit nejen tapety, finančně nákladnější originální malby, ale také samolepky na zeď. Nabídka těchto dekorací je prakticky neomezená. Vybrat si můžete motivy pohádkových postaviček, auta, ornamenty nebo si můžete zvolit samolepky na přání, které přizpůsobíte svému interiéru.

Samolepky na zeď do ložnice

I ložnici si lze vyzdobit podle svých představ. Správně vybrané samolepky na stěnu ložnice jsou velmi originálním řešením. Oproti tapetám jsou cenově mnohem dostupnější. Aplikujete je na jakýkoliv povrch a podle potřeby kdykoliv zase sundáte. Můžete tak dekoraci obměňovat například podle ročního období. Co takhle romantické motivy nad postel? Motýlky nad dětskou postýlku? V internetových obchodech najdete opravdu pestrou nabídku samolepek s rychlým dodáním až domů.

Samolepky na zeď rostliny dokonale inspirují. Můžete si vybrat z nepřeberného množství designu a barev. Ozdobte si okolí vypínačů, polic, umístěte nálepky na zeď na větší či menší prostor. Vždy je však přizpůsobte velikosti. Na velké ploše vypadají malé samolepky nepatřičně a naopak velké samolepky na malém prostoru mohou vzbudit dojem přeplácanosti, stejně tak kombinace mnoha dezénů a vzorů. Vyberte si jeden styl místnosti, kdy vybraný vzor aplikujete třeba také na komodu, místo obrazu nebo nad sedačku.

Vždy se aplikují na suchý a čistý povrch, abyste měli jistotu, že bude zvolená dekorace na zdi či jiné ploše skutečně držet. Aplikují se jako tapety, nicméně o poznání snáze. Nezapomeňte, že se samolepky nevystavují přímému slunečnímu záření a tak zvažte jejich umístění v interiéru tak, aby na ně přímo nedopadaly sluneční paprsky. Zvolený motiv sundáte velmi snadno a jednoduše jej nahradíte jiným nebo stěnu přemalujete jinou barvou. Nemusíte se obávat strhnutí malby nebo jiného poškození stěny. Samolepící dekorace na zeď jsou velmi atraktivní způsob, jak zkrášlit své bydlení.

Náš tip: Nechte děti, ať si vyrobí své vlastnoručně dělané dekorace. Pořiďte jim sadu malování podle předlohy a uvidíte, jaká krásná dílka vytvoří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *