Víte, která značka elektroniky roste nejrychleji?

 

Tušíte, která ze značek elektroniky roste nejrychleji? Průzkum trhu odhalil, že se jedná o čínský start-up, jednu z nejrychleji rostoucích značek elektroniky. Odpověď vás možná překvapí – jedná se o Xiaomi, značku, která se na český trh dostala teprve v roce 2017.

Nejen mobilní telefony

Začalo to mobilními telefony, u těch to ale nekončí. Přestože každý šestý Čech vlastní mobilní telefon této značky, s chytrými náramky a hodinkami se kruh uzavírá – každý druhý Čech je totiž nosí a pravidelně používá. Oblíbenost Xiaomi stále stoupá, mohou za to především přátelské ceny a vysoká kvalita koncových zařízení – tedy poměr cena/výkon.

Proč Xiaomi: Moderní elektronická zařízení a chytré telefony koupíte za přátelské ceny, navíc je můžete kdykoli pohodlně servisovat. Servis Xiaomi nabízí rychlou a komplexní péči, díky které se nemusíte bát, že by vás mohla na dlouhý čas ohrozit jakákoli nenadálá situace.

 

Xiaomi, hráč na trhu s elektronikou, však neprodává jen tolik oblíbené chytré telefony, hodinky nebo náramky. Pod značkou můžete vybírat také ze stovek dalších elektronických výrobků – od notebooků po doplňky a zařízení do chytré domácnosti. Nechybí ani drobná elektronika, jako jsou sluchátka, reproduktory nebo nezbytné power banky.

Výrobce? Spíš prodejce

Také jste si mysleli, že značka většinou stojí také za kompletní výrobou telefonu od A do Z? Od jeho návrhu po finální výrobu? Kdepak. Většina společností dnes využívá outsourcingové služby. Jednoduše řečeno: na výrobu si najme další společnost. I díky takovým možnostem dnes vznikají chytrá zařízení za přijatelné ceny – díky propojení prodejce, který má možnost vybírat z dalších nejen start-upů na základě svých potřeb, firemních hodnot a požadavků po kvalitě. Právě takové spolupráce navíc umožňují vyrábět dostupnou elektroniku pro každého.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *