Stavební buňky už dávno neslouží jen na staveništích!

Zavoláte, přivezeme, postavíme. Řeč je o stavebních buňkách a obytných kontejnerech. Ty mají k překvapení mnohých bohaté možnosti využití.

Kancelářské, obytné, skladové či sanitární. Mobilní kontejnery a stavební buňky jsou nesmírně variabilní. Poslouží vám jako kancelář, sklad i místnost na přespání. Sociální zařízení, šatna, jídelna, prodejní, výstavní i veletržní stánek. Směnárna, ubytovna, a dokonce i rekreační objekt, škola, školka či hotel.

Mobilní a multifunkční

Připadá vám jeden kontejner příliš malý? Bez větších problémů k němu připojíte další kontejner, čímž prostory zdvojnásobíte. Popřípadě přímo zněkolikanásobíte. Spojením několika obytných kontejnerů skutečně vytvoříte ubytovnu či hotel. Rádi byste kontejner využívali na různých místech? I tato možnost tu je. Kontejner bez větších problémů přemístíte. Je totiž plně mobilní. V jejich prospěch navíc hovoří i krátká doba výstavby a cenová dostupnost. Můžete si je koupit, ať již za hotové či na leasing, nebo pronajmout.

Jaký kontejner zvolit?

Stavební buňky dostupné na českém trhu můžete využít k celé řadě aktivit a činností. Pro firmy, které potřebují rychle vytvořit pracovní prostory, aniž by museli investovat do stavby nebo rekonstrukce, jsou ideální kancelářské kontejnery. Skladové prostory, obzvláště pokud spojíte několik kontejnerů k sobě, plně nahradí skladové kontejnery. Potřebujete, aby zaměstnanci na pracovišti tu a tam přespali? V tom případě svou pozornost zaměřte na obytné kontejnery. A pro sociální zařízení jsou přímo určeny sanitární kontejnery.

Zavoláte – přivezeme – postavíme

Na prodej a pronájem kontejnerů se už pětadvacátým rokem specializuje například plzeňská společnost Orange – prostorová řešení s.r.o. (na internetu hledejte pod odkazem Pronájem kontejnerů a buněk Plzeň). V současné době má skladem desítky kontejnerů a stavebních buněk. Jejich cesta k vám může být snazší, než se možná domníváte. Stačí zvednout telefon, sdělit svůj požadavek a adresu a o zbytek se nemusíte starat. Kontejner dorazí přímo na místo vašeho určení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *