Víme, čím potěšíte snoubence

 

Právě jste se dozvěděli, že se někdo blízký z vašeho okolí vdává nebo žení? Určitě tedy sdílíte radost a nadšení, zároveň už se vám hlavou honí myšlenky na vhodný svatební dar i samotnou svatbu. Jaký dar bude ten nejlepší? A jak co nejefektivněji pomoci se svatebními přípravami?

Obsah článku

Existuje seznam vhodných darů? Máte vyhráno!

Nejdéle v okamžiku, kdy se vám do rukou dostane svatební oznámení, byste měli začít dělat kroky k pořízení svatebního daru. Berte v potaz, zda spolu zasnoubený pár již nějakou dobu bydlí, a má tím pádem zcela zařízenou domácnost. Veškeré dárky týkající se domácích spotřebičů, nádobí nebo příborů tak vypadávají ze hry. Myslete na to, jestli by nebyla vhodnější třeba obálka s určitým obnosem peněz. Ideální situace nastává, jestliže se vám do rukou dostane seznam s dary, které budou pro budoucí manžele užitečné a udělají jim radost.

Osobní dar se neztratí

Veřejně přístupný seznam darů, případně žádost snoubenců o finanční obnos je jedna věc. Osobní, originální dárek věc druhá. Co takhle k očekávanému toustovači přidat něco opravdu pěkného? Dámské župany budoucí paní překvapí a potěší. Není tajemstvím, že se ženy rády líbí. A kdy jindy by to platilo víc než při svatební noci? Lesklý nebo matný satén je skvělou volbou. Aby byl župan opravdu jedinečný, nechte na zadní část vytvořit nápis z kamínků charakterizující osobnost dané ženy. Angel? Lady? To už záleží na vás.

Svatební web

Den s velkým D znamená pro vaši nejlepší kamarádku či kamaráda mnoho. Od vás se očekává, že poskytnete psychickou oporu v okamžiku propuknutí předsvatební nervozity, ale budete nápomocni i při přípravách obřadu a hostiny. Navrhněte snoubencům svatební web. Na jednom místě tak mohou oznámit radostnou událost chystané svatby, dají vědět rodině i okolí, kdy a kde se uskuteční obřad. Mohou tam zveřejnit seznam darů. Prostřednictvím formuláře, který se na webu nachází, budou mít snoubenci přehled o počtu hostů, o požadavcích ohledně ubytování, odvozu z hostiny a podobně. Samotná tvorba webových stránek není nijak složitá.

 

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *