Vinylové podlahy Gerflor s textilní podložkou vyrovnají drobné nerovnosti – jde o ideální volbu pro rekonstrukce

Podlaha, která při pokládce nevyžaduje lepení, můžete ji položit i na mírně nerovný povrch, je příjemná nejen na dotek, ale také z hlediska komfortnosti, a navíc je přirozeně krásná? Ne, není to sen, ale popis jedinečných vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou.

Seznamte se s podlahami, které jsou uživatelsky příjemné. Značka Gerflor vyrábí vinylové podlahy, které mají integrovanou textilní podložku. Tyto výjimečné podlahy má ve své nabídce prodejce podlah Plancher, u kterého si lze podlahu nejen objednat, ale je možné si nechat zrealizovat i pokládku – více zde. Čím jsou podlahy Gerflor s textilní podložkou tak výjimečné?

Vlastnosti podlah Gerflor s textilní podložkou

Nejvýraznější předností těchto speciálních podlah je možnost pokládky na povrchy, na kterých se nacházejí drobné nerovnosti. S těmi se podlahy dokáží vyrovnat díky integrované textilní podložce, která navíc umožňuje pokládku bez nutnosti lepení.

Podlahy jsou vyrobené z plně recyklovatelných materiálů a nezatěžují tak životní prostředí. Velmi příjemné budou zejména pro zimomřivé osoby, protože teplotním vjemem se tyto vinylové podlahy blíží spíše kobercům. Povrch podlah je voděodolný, takže se nemusíte bát je položit i tam, kde je riziko zvýšené vlhkosti, jako například v kuchyních. Vysoká odolnost proti poškrábání zajišťuje, že podlaha vydrží velmi dlouho jako nová.

Pokládka i tam, kde byste to nečekali

Vinylové podlahy Gerflor s textilní podložkou jsou uzpůsobené k jednoduché pokládce bez lepení. Před pokládkou není nutné mít dokonale vyrovnaný povrch, čímž odpadají zdlouhavé přípravné práce. Podlahy jsou vhodné pro rekonstrukci stávajících podlah. Díky technologii Gerflor Fiber Technology si podlaha poradí i se spárami. V případě dřevěných palubek je podlaha schopna vyrovnat spoje o velikosti 3 mm. U dlažby nemusíte řešit spáry o šířce 5 mm a hloubce 1 mm.

Tři produktové řady mají pro každého něco

Značka Gerflor nabízí hned tři produktové řady vinylových podlah s textilní podložkou.

Gerflor Texline

Samovyrovnávací podlahy Gerflor Texline jsou podlahy vhodné zejména pro bytové prostory. Snesou i méně zatěžované komerční prostory (užitná třída 23/31). Jejich tloušťka je 3 mm. Podlahy Gerflor Texline se pyšní krásnými a rozmanitými dekory dřeva, kamene a dlažby. Jistě oceníte i vlastnosti, jako je vysoká odolnost povrchu, protiskluzovost, voděodolnost a 100% ekologičnost. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde.

Gerflor HQR

U této řady samovyrovnávacích vinylových podlah se setkáte s mimořádnou odolností i přesto, že tloušťka podlah je pouze 3 mm. Užitná třída 32/41 dává tušit, že podlaha HQR snese vysoké zatížení v domácnostech, komerčních prostorách i v průmyslové oblasti v prostorách s nižší zátěží. Při každodenním využití se uplatní i antibakteriální ochrana Sansol, schopnost podlahy snížit hluk až o 16 dB, redukce úniku tepla i voděodolnost. Dekory dřeva a mramoru jsou jako stvořené pro všechny typy interiérů. Veškeré dekory z této kolekce si můžete prohlédnout zde.

Gerflor Home Comfort

Podlaha vhodná pro všechny typy domácností je samovyrovnávací podlaha Gerflor Home Comfort. S tloušťkou 4 mm a užitnou třídou 23/31 udělá podlaha výbornou službu v domácnostech s vysokým provozem nebo v komerčních interiérech s nižším zatížením. Řada vinylových podlah Gerflor Home Comfort vám dá pocit, jako byste chodili po příjemném koberci, ale přitom zůstanou zachovány vlastnosti vinylu. Zažijte s řadou podlah Gerflor Home Comfort odolnost povrchu proti vrypu a promáčknutí, snadnost pokládky, tepelný komfort, zvukovou izolaci až 20 dB i voděodolnost.

Užijte si s podlahami Gerflor s textilní podložkou příjemný povrch, dokonale ztvárněné dekory, komfortní a rychlou pokládku i snadnou údržbu.

Náš tip: Ušetřete s akčními sety interiérových dveří

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *