Základní nátěry Axalta – lakujte i s delším časovým odstupem

Nátěry průmyslových výrobků musejí odpovídat nejen funkčním, ale také aplikačním požadavkům. Základní nátěry od značky Axalta vám nabídnou řadu výhod a možností.

Průmyslová výroba klade zhotoviteli výrobků často řadu překážek. Jednou z nich je i vyřešení otázky lakování výrobků základním nátěrem tak, aby jeho následné přelakování vrchním nátěrem mohlo proběhnout až po delší době.

S řešením přicházejí nátěrové systémy značky Axalta, se kterými na trh v České republice vstupuje společnost CLUB MARK BARVY. Axalta Coating Systems nabízí několik řad nátěrových barev, mezi kterými jsou už zmiňované základní nátěry. Celá nabídka společnosti zde.

Vlastnosti a výhody základních nátěrů Axalta

Axalta barvy jsou určeny pro náročné aplikace u průmyslových výrobků. Hlavním zaměřením jsou obory automotive, pracovní a komerční dopravní technika, stroje, lehký průmysl nebo architektura. Ve všech těchto oborech je vhodné, když se výrobek opatří základním nátěrem, který je i po delší době možné přelakovat vrchním nátěrem. Základní nátěry Axalta nabízejí i řadu dalších výhod:

  • Základní nátěr lze přetřít další vrstvou i po delší době (až do 1 měsíce).
  • Základní nátěr není nutné ani po delší době odstraňovat a aplikovat nový.
  • Nátěr není nutné před aplikací vrchního nátěru brousit.
  • Výrobky opatřené vybranými základními nátěry Axalta lze svařovat.
  • Široká nabídka barevných odstínů.

Pro vaše výrobky jsou připraveny základní nátěry Axalta PercoTop:

  • jednosložkové základní nátěry na bázi polyvinylbutyralu,
  • dvousložkové základní nátěry na bázi polyuretanu,
  • dvousložkové základní nátěry na bázi epoxidu.

K základnímu nátěru přidejte odolný vrchní nátěr Axalta

Koncová úprava povrchů průmyslových a dalších výrobků vyžaduje použití nátěrů odolných nejen korozi, ale také povětrnostním podmínkám. Důležité je přitom dlouhodobé zachování funkčnosti a vzhledu. K tomuto účelu nabízí značka Axalta hned několik produktových řad vrchních nátěrů.

Sáhnout můžete po řadě termoplastických práškových barev Axalta Abcite poskytujících mimořádnou odolnost vůči korozi. Dekorativní a funkční nátěry lze provést práškovými barvami Axalta Alesta. Pro aplikace vyžadující odolnost proti korozi a splňující požadavky na bezpečnost potravin se hodí barvy Axalta Plascoat. Vodou ředitelné barvy Axalta PercoHyd představují ekologické, ale kvalitní řešení nátěrů. Nátěrový systém Axalta Imron je určen pro aplikaci při výrobě vozidel a barvy Axalta Cromax umožňují přesnou aplikaci pro dosažení designového vzhledu. Celá nabídka nátěrů Axalta zde.

Možnosti základních i vrchních barev Axalta jsou nekonečné. Hlavní myšlenkou celé produkce Axalta Coating Systems je dosažení vysoké odolnosti se současným zachováním vynikajícího vzhledu. Vaše výrobky budou díky barvám Axalta prvotřídní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *