Zdravotnické židle do každé ordinace!

Zdravotnické židle do ordinací, laboratoří i čekáren nabízí plzeňský PEŠKA. V čem jsou tyto židle výjimečné?

Sedavé zaměstnání nemusí být jen kancelářská práce. Několik hodin v kuse se nasedí i zdravotnický personál. Lékaři, zdravotní sestry, laboratorní zaměstnanci a další. Jak by měly vypadat zdravotnické židle, aby ani zdravotníky nebolela záda a netrápily je ani jiné neduhy ze sedavého zaměstnání?

Plzeňský výrobce židlí PEŠKA myslí i na ty, kteří pečují o naše zdraví, a tak nabízí širokou škálu zdravotnických židlí pro každou příležitost. V jejich sortimentu najdete klasické židle do ordinace, laboratorní židle na kolečkách i vytuněné zdravotnické balanční židle.

K čemu poslouží balanční zdravotnické židle?

Pokud trávíte vsedě více času, balanční židle je skvělou investicí do vašeho zdraví. Sezení na nestabilní pomůcce stimuluje stabilizační svaly a vy tak díky balančnímu pohybu, kdy se nepohybuje pouze sedák, ale celá židle, posilujete svaly středu těla. Balanční židle navíc poskytuje dokonalou podporu vašim zádům a celému tělu.

Trápí vás oteklé nohy? Pomůže správná židle!

Trápí vás z dlouhé sezení oteklé nohy? Není to jen tím, že je máte přes den několik hodin svěšené k zemi. Může za to i nevhodný sedák, který přiškrcuje zadní stranu stehen a omezuje tak průchodnost cévního a lymfatického systému. S balanční židlí PEŠKA tento problém odpadá, protože její polstrování i ergonomický tvar byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky – vědci ze Západočeské univerzity, fyzioterapeuty a ortopedy.

Všechny zdravotnické židle jsou navíc v designu, který ladí s nemocničním prostředím. Dokonale tak zapadnou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *