PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna

Obsah článku

Povinné ručení

Zákonné pojištění vozidla jako majitel vozu mít musíte, není však třeba platit zbytečně navíc. Klubovka vrací část pojistného zpět, za poslední dva roky to bylo v průměru 36%. Samozřejmostí je sjednání povinného ručení online.

  • Pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel pro individuální motorová vozidla ve vlastnictví soukromých osob, OSVČ a právnických osob.

Havarijní pojištění

Vašemu autu se může přihodit leccos. Netrapte se s tím, která rizika v pojištění auta mít a která ne. V PRVNÍ KLUBOVÉ kryjeme všechna. Navíc automaticky snižujeme pojistnou částku podle stáří vašeho vozu.

  • Pojištění vašeho vozu proti všem rizikům. Např. živelné události, havárie, odcizení, vandalizmus nebo poškození vozidla zvířetem.

Pojištění domácnosti

Pojistěte si věci, které vás obklopují a které potřebujete ke svému životu. Ať už udeří jakákoli pohroma, spolehněte se, že si je budete moci rychle pořídit znovu.

Maximální krytí

Bytelné pojištění – přesně takové, jaké jsme vždycky chtěli pro sebe. Při sjednávání pojištění bytu nebo domu se nemusíte obávat, zda jste nezapomněli zaškrtnout nějaké nebezpečí. U nás je automaticky „zaškrtnuto“ všechno: škody vzniklé působením živlů, nehodami, krádeží, loupeží či vandalismem.

Pokud si budete přát, můžete do pojištění zahrnout i věci uložené mimo prostor bytu (v kočárkárně, ve sklepě, na půdě…). Dětský kočárek či invalidní vozík máte automaticky pojištěný, ať je kdekoli.

Asistenční služba

Nepřetržitá 24/7 služba, která poskytne pomoc při řešení praktických kroků v souvislosti s pojistnými událostmi nebo s obyčejnými potížemi v domě (rychlé obstarání zámečníka při zabouchnutých klíčích nebo instalatéra při prasklé vodě a podobně).

Pojištění nemovitostí

Maximální krytí

Bytelné pojištění – přesně takové, jaké jsme vždycky chtěli pro sebe. Při jeho sjednávání se nemusíte obávat, zda jste nezapomněli zaškrtnout nějaké nebezpečí. U nás je automaticky „zaškrtnuto“ všechno: škody vzniklé působením živlů, nehodami, krádeží, loupeží či vandalizmem.

Pojištění zahrnuje automaticky všechny související stavby na vašem pozemku (například garáž, oplocení, studnu, pergolu, venkovní krb a podobně). Ale pozor! Stavby s plochou větší než 40 m2, bazény a fotovoltaické panely je třeba při sjednání pojištění výslovně uvést.

Pojištění odpovědnosti

Od 365 korun ročně nabízí pojišťovna spolehlivou ochranu před škodami, které můžete způsobit někomu jinému a které se snadno vyšplhají do milionů. Vedle toho pojišťujeme odpovědnost vlastníka budovy a odpovědnost zaměstnance.

Nikdy nemůžete mít vše dokonale pod kontrolou. Pračka, která vytopí pár pater pod sebou, vaše děti způsobí dopravní nehodu, při jízdě na sjezdovce nechtěně někoho srazíte… Škody způsobené druhým na zdraví i majetku mohou být závratné, proto má pojišťovna u pojištění odpovědnosti nastavené vysoké limity:

10 milionů Kč pro újmu na zdraví a usmrcení
5 milionů Kč pro újmu na majetku

S členem klubu jsou automaticky pojištěni všichni členové jeho rodiny.

Pojištění odpovědnosti vlastníka budovy a pozemku

Jako vlastník budovy jste zodpovědní za to, že váš dům není pro okolí nebezpečný. Někdy je těžké zabránit například pádu sněhu nebo rampouchů na lidi či cizí majetek. Proti tomu je možné se jedině pojistit. Nabízíme limity plnění:

10 milionů Kč pro újmu na zdraví a usmrcení
5 milionů Kč pro újmu na majetku

Pojištění odpovědnosti zaměstnance

Jako zaměstnanec jste ze zákona zodpovědný za škodu, kterou způsobíte svému zaměstnavateli. Ten po vás může žádat náhradu do výše 4,5 násobku měsíční mzdy. Na tuto událost se můžete pojistit s limitem až 400 000 Kč.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění s nejlepším poměrem ceny a vyplacených částek na trhu. Získejte jistotu, že ani vážný úraz nezruinuje vaši finanční situaci.

Denní odškodné

Pokud se vám stane úraz, jehož doba léčení je podle našich oceňovacích tabulek delší než 70 dní, získáte za každý den kompenzaci ve výši sjednaného denního odškodného.

Výše denního odškodného podléhá progresi. Od 101. dne léčení dostanete za každý den jeho dvojnásobek, od 181. dne dokonce čtyřnásobek. To znamená, že např. za úraz s dobou nezbytného léčení 200 dní dostanete
(100 x 1násobek) + (80 x 2násobek) + (20 x 4násobek) zvoleného denního odškodného.

Z jedné pojistné události poskytujeme pojistné plnění za léčení o maximální délce 365 dnů.

Trvalé následky

Pokud se do třech let po úrazu prokážou trvalé následky v rozsahu větším než 25 % tělesného postižení, vyplácíme příslušnou část celkové pojistné částky.

K trvalým následkům lze připojistit také riziko smrti následkem úrazu (jen po dosažení 18 let). V případě, že by pojištěný na následky úrazu zemřel, obdrží oprávněné osoby zvolenou pojistnou částku (nebo její doplatek, pokud již pojištěný čerpal částku za trvalé následky).

Cestovní pojištění

Spolehlivé pojištění na vaše cesty za rozumné peníze.

Aktivní dovolená se vším všudy

Rekreační sporty kryjeme bez přirážky a pro většinu oblíbených adrenalinových aktivit si můžete sjednat připojištění rizikových sportů. Mezi rizikové sporty řadíme i ty, které se v jiných pojišťovnách často už pojistit nedají (např. lyžování mimo sjezdovky, skialpinismus nebo via ferrata obtížnosti E). Stejně jako jiné pojišťovny ale nepojišťujeme extrémní sporty.

Chrání vás před riziky, která mohou skutečně vážně ohrozit vaše finance. Proto už v základní variantě Jistota najdete krytí léčebných výloh a odpovědnosti za škodu ve výši 5 milionů Kč. Po Evropě už od 20 Kč za den.

Platné už v den sjednání

Ráno sjednáte, v poledne už můžete bez obav brázdit svahy alpských sjezdovek, užívat si nákupy v Miláně nebo se potápět u řeckých ostrovů.

Komplet

Tato varianta kryje kompletní škálu rizik spojených s cestováním s vysokými limity, díky kterým si nemusíte dělat starosti, že byste v zahraničí zůstali na holičkách.

pojištění léčebných výloh bez limitu
pojištění odpovědnosti za škodu 10 000 000 Kč
úrazové pojištění 600 000 Kč
pojištění smrti následkem úrazu 300 000 Kč
pojištění zavazadel 30 000 Kč
pojištění právní ochrany 100 000 Kč

Jistota

To nejnutnější, co by měl mít pojištěné každý. V balíčku nechybí pojištění odpovědnosti pro případ, že byste způsobili škodu druhé osobě (třeba při srážce na lyžích či na kole).

pojištění léčebných výloh 5 000 000 Kč
pojištění odpovědnosti za škodu 5 000 000 Kč
pojištění právní ochrany 50 000 Kč

Kontakty

Členové klubu

Po–Pá 8.00–18.00
Tel.: 734 510 530
E.mail: info@prvniklubova.cz

Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 – Nové Město

Centrála:
Revoluční 30, 110 00 Praha 1 – Nové Město

Tel. kancelář: 734 524 734

IČO: 042 57 111
DIČ: CZ04257111

Datová schránka: 93z6xmv

Společnost podniká na základě licence
udělené ČNB dne 15. 7. 2015

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 20807.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *